پذیرنده زیرمجموعه

30 بهمن 1401

اگر صاحب کسب وکاری هستید که فروشندگان متعدد یا پیک‌های موتوری دارید!

پلتفرم واید امکان جذاب و فوق‌العاده‌ای را برای کسب و کارهای شما تحت عنوان پذیرنده‌ی زیرمجموعه طراحی نموده است که با استفاده از آن امکان اضافه کردن فروشنده زیرمجموعه را بصورت ثابت یا سیار خواهید داشت.

نحوه ی ايجاد پذیرنده زیر مجموعه

برای استفاده از این خدمت کافی است که فروشندگان شما واید را بر روی موبایل هوشمند یا تبلت خود نصب نمایند، سپس مالک کسب و کار، از طریق منوی کشویی صفحه اصلی، گزینه “مدیریت نمایندگان فروشگاه” را انتخاب می‌نماید و از طریق اسکن کیوآرکد پذیرنده زیرمجموعه را اضافه می‌نماید.

از امکانات جذاب پذيرنده زیر مجموعه در وايد می‌توان به موارد ذيل اشاره نمود:

. تعیین شیفت کاری: هر پذیرنده زیر مجموعه دارای شیف کاری هست که خارج از شیفت کاری امکان استفاده از امکانات پذیرنده زیرمجموعه را ندارد.

. سود از تراکنش: اگر پذیرنده زیرمجموعه به ازای هر تراکنش سودی دریافت می‌کند، واید درصد سود را به کیف پول پذیرنده زیرمجموعه واریز و مابقی پول تراکنش را به حساب اصلی واریز می‌نماید.

. مبلغ ثابت به ازای تراکنش: اگر پذیرنده زیرمجموعه به ازای هر تراکنش مبلغ ثابتی دریافت می‌کند، واید مبلغ ثابت را به کیف پول پذیرنده زیرمجموعه واریز و مابقی پول تراکنش را به حساب اصلی واریز می‌نماید.

. فعال يا غیرفعالسازی فروشندگان زیرمجموعه: پذیرنده به راحتی امکان فعال و غیر فعال نمودن پذیرندگان زیرمجموعه‌ی خود را دارد.

دانلود اپليکيشن وايد